Şamile Son Sürüm 3.46 Indir

Galeri
Bilgi
yorum
 • El-Mektebetu’ş-Şamile isimli Arapça kaynak eserlerin derlendiği programın son sürümü çıktı. En son çıkan bu sürüm aynı zamanda ilk resmi sürüm özelliğini taşımaktadır. Daha önceki sürümlerde eserlerin matbu eserlerle sayfa ve cilt uyumu problemi yaşanmakta idi. Ancak bu sürümde büyük ölçüde bu problem çözülmüş olup eserler matbuya uygun hale getirilmiştir.

  8 GB ebatında olan dosya tek link rarlı olarak buradan indirebilirsiniz.

  Tek Link: Şamile Son Sürüm

  Tek Link 2 GB olması hasebiyle inetrnet hızına göre 2-3 saat arası değişebilmektedir. Bu sebeple parça parça indirmek isteyenler için aşağıdaki linklerden indirdikten sonra part1i açtığınız zaman diğerlerini otomatik olarak kendisi açmaktadır. Herhangi bir sıkıntı yaşanırsa facebook profilime(İslam Literatürü) iletirseniz yardımcı olurum.

  Parça Link: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

  Daha önce kullandığınız sürümlerle hiç bir irtibatı olmayıp eski sürümlerinizi bilgisayardan tamamen siliniz. Herhangi bir kaybınız olmayıp yeni sürümde daha fazla kaynak esere ulaşabiliyorsunuz. 5300 Eseri ihtiva eden program, yayınlandıktan sonra bazı eksikliklerin düzeltildiği sürüm güncelleme dosyası vermektedir. Bu dosyayı Şamileyi indirip kurduktan sonra yükleyebilirsiniz. 3.46 versiyonu güncelleme dosyası için tıklayınız Aşağıda resimdeki yere kopyalayıp kurulumunu yapın, hayırlı olsun.

  Reklamlar
 • Bir Cevap Yazın

  Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

  WordPress.com Logosu

  WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  Google+ fotoğrafı

  Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  Twitter resmi

  Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  Facebook fotoğrafı

  Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  w

  Connecting to %s